close
تبلیغات در اینترنت
تحلیل و برسی کامل علت بازداشت شدن سوشا مکانی توسط سایت 90

تلگرام کده|ترفند،آموزش

تحلیل و برسی کامل علت بازداشت شدن سوشا مکانی توسط سایت 90
امروز چهارشنبه 21 آذر 1397
تبليغات تبليغات

تحلیل و برسی کامل علت بازداشت شدن سوشا مکانی توسط سایت 90

با نام و یاد خداوند بخشنده و مهربان

بررسی علت بازداشت شدن سوشا مکانی توسط سایت 90

برسی کامل علت بازداشت شدن سوشا مکانی توسط سایت 90

خبر, فوتبال,محرومیت,جدید,سوشا مکانی,عکس,عکسهای خصوصی لو رفته سوشا مکانی,عکسهای لو رفته سوشا مکانی, عکسهای سوشا مکانی,عکسهای خصوصی سوشا مکانی,عکسهای سوشا مکانی

دوستان لطفا در ادامه مطلب همراه ما باشید

 

 

 

خبر, فوتبال,محرومیت,جدید,سوشا مکانی,عکس,عکسهای خصوصی لو رفته سوشا مکانی,عکسهای لو رفته سوشا مکانی, عکسهای سوشا مکانی,عکسهای خصوصی سوشا مکانی,عکسهای سوشا مکانی

 

خبر, فوتبال,محرومیت,جدید,سوشا مکانی,عکس,عکسهای خصوصی لو رفته سوشا مکانی,عکسهای لو رفته سوشا مکانی, عکسهای سوشا مکانی,عکسهای خصوصی سوشا مکانی,عکسهای سوشا مکانی

 

خبر, فوتبال,محرومیت,جدید,سوشا مکانی,عکس,عکسهای خصوصی لو رفته سوشا مکانی,عکسهای لو رفته سوشا مکانی, عکسهای سوشا مکانی,عکسهای خصوصی سوشا مکانی,عکسهای سوشا مکانی

 

خبر, فوتبال,محرومیت,جدید,سوشا مکانی,عکس,عکسهای خصوصی لو رفته سوشا مکانی,عکسهای لو رفته سوشا مکانی, عکسهای سوشا مکانی,عکسهای خصوصی سوشا مکانی,عکسهای سوشا مکانی

 

وب سایت رسمی برنامه نود که زیر نظر عادل فروسی پور اداره می شود، درباره بازداشت سوشا مکانی مطلبی تحلیلی را روی خروجی خود قرار داد.


در این مطلب آمده: دروازه بان اول پرسپولیس دیروز بازداشت شد و البته همه فکر می کردند وی به خاطر انتشار تصاویر خصوصی اش بازداشت شده باشد.خبر بازداشت سوشا هر چند خبر مهمی بود، اما برای آنهایی که در چند روز اخیر در جریان ماجراهای حول و حوش سوشا قرار گرفته بودند، تعجب برانگیز هم نبود. پس از انتشار تصاویر خصوصی سوشا، بسیاری او را با همان پسر معروفی مقایسه کردند که چند وقت پیش توسط پلیس فتا بازداشت شده بود.


پسری که انتشار تصاویر خصوصی اش، در فضای مجازی، موجی راه انداخت و در نهایت منجر به بازداشتش شد. هر چند او در فیلمی اعلام کرد که در تصاویر اقوامش حضور دارند اما کمتر کسی حرفش را باور کرد. همان پسر معروف، قبل از بازداشتش فیلمی منتشر کرد و اعلام کرد که از طریق پلیس فتا، همه چیز را پیگیری می کند اما در نهایت مشخص شد که ماجرا اصلا چیز دیگری است. در هر حال سوشا مکانی، دروازه بان پرسپولیس، در ۱۰ روز اخیر، با چنین ماجرایی روبرو شد. همان زمان که تصاویر خصوصی سوشا منتشر می شد، همه چیز باورناپذیر به نظر می آمد.


تصاویر با سرعت به مراتب بیشتر از سرعت انتشار همان پسر، منتشر می شد و البته این انتشار طبیعی هم بود. سوشا دروازه بان اول پرسپولیس بود و در حالت عادی، صفحات اجتماعی مکانی، دنبال کنندگان پرشماری دارد و حالا فکر کنید که چنین عکسهایی از وی منتشر شده باشد، آن وقت سرعت انتشار عکسها می تواند به سرعت نور هم برسد و در همین حالت کاربران شبکه های اجتماعی خودشان به پاپاراتزیهایی تبدیل می شوند. همان اول انتشار، گفته شد که عکسها فوتوشاپی است اما به مرور زمان عکسهای دیگری منتشر می شد که نشان می داد اثری از فوتوشاپ هم نیست. حتی اسکرین شاتهای عجیب و غریبی از گفت و گوهای سوشا مکانی منتشر شد که صحت آن هنوز تایید نشده است.


در هر حال سوشا مکانی وقتی دید عکسهای خصوصی اش به سرعت در حال انتشار است، در صفحه مجازی اش کاری شبیه به همان پسر معروف کرد و هر چند نامی از پلیس فتا نبرد، اما گفت که از طریق پلیس این مسایل را پیگیری می کند، اما تقریبا سرنوشتی مثل همان پسر معروف پیدا کرد و بازداشت شد و این در حالی است که پس از بازداشت سوشا و از لحظات اولیه بامداد دوشنبه، فیلمی ۵۰ ثانیه ای هم از دروازه بان پرسپولیس در حال انتشار در شبکه های اجتماعی است. اما ظاهرا طبق آخرین خبرها، بازداشت سوشا فقط به خاطر انتشار عکسها در مجازی نیست.


هر چند مقامات رسمی اعلام کرده اند که به اتهام های سوشا مکانی در دادسرای ویژه فرهنگ و رسانه رسیدگی می شود، اما به صورت رسمی هنوز دلیل اصلی بازداشتش اعلام نشده است و همه فکر می کنند بازداشت وی به خاطر تصاویری است که در فضای مجازی منتشر شده است اما مثل اینکه اتهام سوشا، اتهام سنگینی است که حتی می تواند زندگی حرفه ای اش را با تهدیدی فوق جدی مواجه کند.


اتهامی که شاکی خصوصی هم دارد که به این راحتی ها رضایت نمی دهد. در همین باره سایت تابناک هم در مطلبی نوشته است:« دلیل بازداشت این دروازه بان خبرساز اتفاق دیگری است که جرمش از انتشار این تصاویر سنگین تر است.مراجع قضایی در حال بررسی بیشتر این پرونده هستند تا به جزییات بیشتری دست پیدا کنند اما ظاهرا قبلا به مtelegramkade.r98.ir" title="سئو" target="_blank">سئولان باشگاه پرسپولیس اعلام شده است که وی را از تیم کنار بگذارند.


گفته می شود چند ماه قبل به پرسپولیس اعلام شده وی را به خاطر مسائل اخلاقی کنار بگذارد اما مسئولان باشگاه وی را تا نیم فصل نگه داشتند و بعد از آن این اتفاق پیش آمد.» همانطور که می دانید سوشا مکانی ظهر دیروز در محل دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد و قرار است به بازداشتگاه فرستاده شود تا بررسی های بیشتر در مورد مشکلات او انجام شود.


از بعدازظهر دیروز خبرهای تایید نشده ای منتشر شده که حاکی از کنار گذاشته شدن سوشا مکانی از لیست پرسپولیس است و حتی نام علیرضا بیرانوند هم در این باره مطرح شده و می گویند که احتمال زیادی دارد وی پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. این در حالی است که دیروز ایمان صادقی، دروازه بان دیگر پرسپولیس به تیم دسته یکی خونه به خونه بابل پیوسته است. باید دید در روزهای آینده در این باره چه پیش خواهد آمد.

منتظر نظرات زیبای شما هستیم

تحلیل و برسی کامل علت بازداشت شدن سوشا مکانی توسط سایت 90

telegramkade.rzb.ir/.../تحلیل-و-برسی-کامل-علت-بازداشت-شدن-س...
خبر,فوتبال,محرومیت,جدید,سوشا مکانی,عکس,عکسهای خصوصی لو رفته سوشا مکانی,عکسهای لو رفته سوشا مکانی,عکسهای سوشا مکانی,عکسهای خصوصی سوشا مکانی ...

سایت نود - تلگرام کده

telegramkade.rzb.ir/tag/سایت-نود - Translate this page
خبر,فوتبال,محرومیت,جدید,سوشا مکانی,عکس,عکسهای خصوصی لو رفته سوشا مکانی,عکسهای لو ... تحلیل و برسی کامل علت بازداشت شدن سوشا مکانی توسط سایت 90.

دلیل بازداشت شدن سوشا مکانی - مرجع کامل عکس , سرگرمی, دانلود

www.rk7.ir/1394/10/13/post.../دلیل-بازداشت-شدن-سوشا-مکانی
Jan 3, 2016 - به گزارش وب سایت نود، سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس که امروز برای ادای ... بازداشت شد 90tv.ir/news/194937/فوری-سوشا-مکانی-بازداشت-شد Translate this .... یغما گلرویی بازداشت شد - سایت خبری تحلیلی تابناک|اخبار ... پولی شدن تونل‌ها در نوبت بررسی شورای شهر . ..... نوشته شده توسط ramin | چاپ یادداشت.

بازداشت شدن سوشا مکانی - مرجع کامل عکس , سرگرمی, دانلود

www.rk7.ir/1394/10/13/post-5093/بازداشت-شدن-سوشا-مکانی
Jan 3, 2016 - به گزارش وب سایت نود، سوشا مکانی دروازه بان پرسپولیس که امروز برای ... mins ago - علت پخش شدن عکس های خصوصی سوشا مکانی مشخص شد . ..... 90tv.ir :: مشخص شدن ورزشگاه و زمان برگزاری دیدار ایران و . .... بازداشت می شود - سایت خبری تحلیلی پرسش | Porcesh porcesh.ir/. .... نوشته شده توسط ramin | چاپ یادداشت.
Rating: 89% - ‎32,581 reviews
Jan 5, 2016 - د‌‌‌ر هر حال سوشا مکانی، د‌‌‌روازه بان پرسپولیس، د‌‌‌ر ۱۰ روز اخیر، با چنین ماجرایی ... سایت تابناک د‌‌‌ر این باره مي‌نویسد‌‌‌:« د‌‌‌لیل بازد‌‌‌اشت این د‌‌‌روازه بان ... رسمي‌د‌‌‌ر سایت باشگاه اعلام کرد‌‌‌ند‌‌‌ این بازیکن جنجالی مورد‌‌‌ حمایت کامل آنها ... گذاشته شد‌‌‌ن سوشا مکانی از لیست پرسپولیس است و حتی نام علیرضا ... در انتظار بررسی: ۵۵.

حذف فعالیت‌های جستجو و مرور - جستجوی وب راهنما

https://support.google.com/websearch/answer/465?hl=fa
جلوگیری از ذخیره شدن جستجوهای آینده ... دستورالعمل‌های راهنمای مرورگرتان را بررسی کنید تا ببینید آیا حالت مرور خصوصی مشابهی در مرورگر وجود دارد. ... جستجوها بعد از حذف شدن همچنان در صفحه «فعالیت وب و برنامه» نمایش داده می‌شوند ... مشاهده و کنترل فعالیت‌های جستجو و مرور · به‌روزرسانی مکان در Google; حذف فعالیت‌های جستجو و مرور ...
یعنی این خواننده های جدید که تازه البوم دادن و تو همین سایت هم دربارش نظر دادم و کسانی ... مکان:در قسمت کامنت های هر پست. .... حالا رفت و برگشت هرنان کرسپو - هت تریک رونالدو نازاریو - لوله شدن توسط ..... نقد و بررسی ... موسیقی ما - «حمید عسکری» چندی پیش ششمین آلبوم رسمی خود به نام «دیوونه‌وار» را در سکوت کامل خبری منتشر کرد.
Oct 30, 2007 - جرم با مسواك زدن پاك نمي شود و با عمل جرم گيري توسط دندانپزشك برداشته مي شود. ... این موضوع کاملا اشتباه است و با ريشه يابی علت اين نوع افکار پی خواهيم ... لق شدن دندان منوط به تحليل استخوان و انساج نگهدارنده دندان بر اثر جرم و ...
اسفند ۲۴, ۱۳۸۷ توسط : admin موضوع : اخبار علمی پزشکی, بهداشت روان, بهداشت عمومي ... را انجام بدهيم ، بايد نسبت به ميزان خواب خود توجه کامل داشته باشيم . علتهاي بي خوابي. الف – عوامل محيطي : در بسياري از موارد علت بي خوابي به دليل عدم رعايت دکوراسيون مکان ... در واقع ، سر و صدا مي تواند مانع وارد شدن به يک خواب عميق شود و در ...

پایگاه خبری تحلیلی جمهوریت - پشت پرد‌‌‌ه بازد‌‌‌اشت سوشا مکانی

www.jomhouriat.ir/fa/content/.../پشت-پرد‌‌‌ه-بازد‌‌‌اشت-سوشا-مکانی
Jan 6, 2016 - د‌‌‌ر هر حال سوشا مکانی، د‌‌‌روازه بان پرسپولیس، د‌‌‌ر ۱۰ روز اخیر، با چنین ماجرایی ... سایت تابناک د‌‌‌ر این باره می‌نویسد‌‌‌:« د‌‌‌لیل بازد‌‌‌اشت این د‌‌‌روازه بان ... مراجع قضایی د‌‌‌ر حال بررسی بیشتر این پروند‌‌‌ه هستند‌‌‌ تا به جزییات ... رسمی‌د‌‌‌ر سایت باشگاه اعلام کرد‌‌‌ند‌‌‌ این بازیکن جنجالی مورد‌‌‌ حمایت کامل آنها .... تهيه شده توسط: پویا سافت.
Jan 14, 2016 - تهیه کننده شهرزاد بازداشت شد · قرارداد ایدرو و رنو خلاف اصل ۴۴ قانون اساسی .... نشست بررسی اثرات قراردادهای جدید نفتی با حضور حجه الاسلام نامخواه: ... و فربه تر شدن طبقه متوسط جدید در اثر اجرای این قراردادها پرداخت که متن کامل ... این‌که می‌بینیم امام و متفکرانی همچون شهید مطهری برای تحلیل انقلاب ...... طراحی سایت.

علت اصلی بازداشت سوشا مکانی مشخص شد +عکس – جديدترين اخبار ...

www.momtaznews.com/علت-اصلی-بازداشت-سوشا-مکانی-مشخص-...
باز نشر: سایت خبری تحلیلی ممتاز نیوز www.momtaznews.com ... +تصویر گردآوری توسط گروه خودرو ممتازنیوز خودرو سوشا مکانی چیست؟ ... علت دستگیری و زندانی شدن سوشا مکانی‌ +عکس به گزارش ممتاز نیوز به نقل از ورزش سه و میزان : سوشا ... نظرتان را در مورد مطلب علت اصلی بازداشت سوشا مکانی مشخص شد +عکس بنویسید.
Apr 24, 2016 - تصاویر جدیدی که پس از مشاهده لاشه در منطقه توسط افراد محلی تهیه شده و در ... عدم ارائه جزئیات کامل در خصوص علت مرگ پلنگ به رسانه ها تحت فشار هستند. ... دکتر ایمان معماریان گفت: با وجود اینکه توله از پا در حال خارج شدن از کانال ... نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود.

سیاوش قمیشی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/سیاوش_قمیشی
او به مدت چندین سال هم در ایران و هم در خارج از ایران هیچگاه قصد خواننده شدن به زبان فارسی ... که تعداشان بسیار زیاد می‌باشند توسط سیاوش قمیشی بررسی شده و ممکن است ... او تاکنون یک آلبوم کامل برای لیلا فروهر به نام «قصه من، قصه تو» در سال ۱۳۸۰ و دو ..... هارمونی نوشته بود اما به علت مشکلاتی عملی نشد و نهایتا هر یک جداگانه خواندند.
Apr 19, 2016 - به گزارش خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، خبر دردناک قتل یک ... در پی مفقود شدن دختر بچه 6 ساله مهاجر افغانستانی به نام «ستایش قریشی» ... این حادثه را در گفت‌وگو با پدر و مادر متهم به قتل ستایش قریشی بررسی کنیم. ... را انجام داده است من را نیز یک شب در بازداشت نگه داشتند و بعد از اینکه اطمینان ...

مشخصات کلی رنو داستر 2WD - Car.ir

www.car.ir/Renault/Renault-Duster-4WD/
(بررسی کیفیت محصولات چینی) · تمیزی ماشین به چه قیمتی؟! مقایسه ال نود های ثبت نامی ... علت متوقف شدن ثبت سفارش واردات خودرو چیست؟ حکایت وام ٢٥ میلیون ...

بررسی تلفن هوشمند ZTE Nubia Z5S mini - زومیت

www.zoomit.ir/2014/10/24/14555/zte-nubia-z5s-mini-review/
Oct 25, 2014 - بررسی هدست پلی استیشن VR از دید وب‌ سایت های معتبر دنیا .... تلفن Nubia Z5s توسط پارس سامتل در اختیار زومیت قرار گرفت تا مورد نقد و بررسی قرار .... ۳ حالت مختلف است در Z5s Mini وجود دارد تا بسته به مکانی که در آن حضور ...

انزلی کلاب | AnzaliClub | Facebook

https://www.facebook.com/anzaliclub/
وابسته به وبسایت انزلی کلاب "AnzaliClub.IR" - تریبون همه اهالی بندر انزلی ... به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، همزمان با هفتمین روز ماه محرم تجمع ... از کشف 22 کیلوگرم تریاک و شناسایی و متلاشی شدن یک شرکت هرمی با تلاش .... به گزارش سایت رسمی باشگاه ملوان؛ باشگاه ملوان خبر دریافت نامه تهدیدامیز توسط ...... 90 ...
Jun 8, 2016 - حتی بخش خبری ای ام دی بی هم خبر محرومیت سوشا مکانی را منتشر کرده ... در سایت ورزش 3 منتشر شد و حالا ساعاتی بعد از انتشار این خبر ، رسانه های ... شده توسط بی بی سی به محرومیت شش ماهه سوشا مکانی ، زندانی شدن او در ... در گزارش گاردین توضیحاتی کامل در مورد کاراکتر کارتون آمریکایی ... در انتظار بررسی: ۹۵.

ناطق نوری: کاندیدای انتخابات مجلس نمی شوم/20 سال نماینده بودم که دیگر ...

www.entekhab.ir/.../ناطق-نوری-کاندیدای-انتخابات-مجلس-نمی-شوم2...
قابل توجه کاربران گرانقدری که از طریق موبایل، سایت «انتخاب» را مطالعه می کنند. ... پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : ... شود، مستمعین آن دانشجویان و اساتید باشند و همه این مذاکرات را هیات ژوری بررسی کند. ... های آزاداندیشی مطرح کردند هر چند به این موضوع انتقاد داریم که چرا کامل اجرا نشده است. .... علت تشنه شدن قبل ازخواب ...
... باعث می شود غذاها مزه غذاهای پخته‌شده با فرهای سنتی را دهد (آزمایش‌شده توسط LGA در آلمان). این وسیله بهترین انتخاب برای غذاهایی است که نیاز به گریل از زیر دارند.
مشخصات اولین بیت کوین و اثبات مفهوم در سال 2009 توسط ساتوشی ناکاموتو در یک .... بیت کوین نمی تواند گمنام تر از پول نقد باشد و احتمال جلوگیری از بررسی های ... و تخصصی شدن بوده است و انتظار می رود که در سالهای آینده نیز این راه ادامه یابد.
زیگمار گابریل پیش از این برای برقراری کامل روابط اقتصادی کشورش با ایران، شرط .... حدود 2 هزار 500 نفر را بررسی کردیم که 50 نفر بالای 30 میلیون تومان دریافتی داشته‌اند. ... علت اصلی گریه کردن شناسایی شد ... نقد برنامه دورهمی ... عاشقانه پاییزی سوشا مکانی +عکس ... ادعای اشغال انبار پادگان نیروهای عراق توسط داعش+تصویر ...
Jun 7, 2015 - اگر هم راه نمی آمد و اثر نمی داد یا معترض می شد به سادگی توسط این شبکه ... هرکدام یک گوشه کار را می گیرند و خبر ندارند که همه چیز به سمت افزوده تر شدن ثروت دلال ها ... به علت نبود مديريت با كفايت در همه زيمنه ها اين چنين مشكلات داريم. ... تحلیل بسیار غلطی است. ... 1- سایت الف را از معدود سایت های حرفه ای خبری می دانم

چطور غم عشق را فراموش کنیم - بیتوته

www.beytoote.com/wedlock/tafahom/love1-lost.html
بررسي علل و عوامل قهر همسران · ارتباط با خانواده همسر ... به همه چیز کامل فکر کنید البته نه خیلی با وسواس. اولین روزهای .... منبع:سایت برترین ها ... یک راه جالب برای ثروتمند شدن/حتما ببینید .... بارداری بعد از سقط جنین,علت سقط جنین در ماههای اول ...

به سوی شادکامی، به روش علمی - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/316885/به-سوی-شادکامی-به-روش-علمی
مقاله حاضر به بررسی شواهد و ارائه پیشنهادهایی عملی می پردازد که بتوان در ایجاد تغییری قابل .... خوشبختانه لازم نیست برای شادتر شدن عمل جراحی پلاستیک کنید و یا به سواحل کالیفرنیا نقل مکان کنید. ... گزارش های شرکت کنندگان حاکی از افزایش شادکامی افراد به مدت یک ماه کامل بود. علت کارآمدی این روش چیست؟ ..... طراحی سایت.

دانستنی های قانون - پرسش و پاسخ

attorneyamir.blogfa.com/cat-2.aspx
سوال : با سپاس از زحمات مسئولین سایت درصرتیکه ظلاقاز طرف وج باشد 1 ... ملي و مستثنيات ماده2 قانون ملي شدن جنگلها و مراتع با رعايت تعاريف مذكور در قانون حفاظت ... سند اصلاحات ارضی توسط زارع صاحب نسق -بررسی مدارک و استعلام از دفترخانه عامل .... کامل در استشهادیه ای ( پیوست به دادخواست تقدیمی ) اظهارات شما را گواهی نمایند .
با نزدیک شدن به پایان مهلت شرکت در دور چهارم مسابقۀ بزرگ «کتاب و زندگی»، استقبال ... با توجه به مشکلات فنی پیش آمده در بخشی از سایت رسمی مسابقه، تا اطلاع ثانوی ... شینا توسط نرگس برهمند کارشناس فرهنگی استان خراسان شمالی نقد و بررسی شد. ... برگزاری مسابقه کتاب دختر شینا در دزفول توسط کتابخانه تخصصی مرکز ...
Dec 17, 2015 - ماجرای کامل هک شدن اینستاگرام سحر قریشی / مهمان جنجالی ماه عسل ... اگر بخواهیم میزان حضور ستاره ها در سریال های تلویزیون را بررسی کنیم، ... علت قهر ستارگان سینما با تلویزیون .... کری ایرانی ها و کره ای ها در سایت فیفا! .... چهره های مشهوری که امیر تتلو با آن ها درگیر شد / آخرین خبرها از بازداشت .... چند بار به 90.

طب اسلامی-سنتی

www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=168248

 

دسته بندي: سرگرمی,سایر سرگرمی ها,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد