close
تبلیغات در اینترنت
BOTER آموزش تصویری افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله

تلگرام کده|ترفند،آموزش

BOTER آموزش تصویری افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله
امروز جمعه 23 آذر 1397
تبليغات تبليغات

اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER

با نام و یاد خداوند بخشنده و مهربان

سلام خدمت دوستان خوب تلگرام کده

آموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER
telegram User increase by BOTER
تماس های صوتی بدون هزینه سالیانه
+ آموزش کامل تلگرام

get-more-subscribers-on-paquebot-with-boter-Telegram User increase by BOTER-اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER-جدیدترین ترفندهای تلگرام-اموزش کامل ساختن ربات تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی-رباط

بی شک نمیشه محبوب بودن و سریع بودن مسنجر سوما رو انکار کرد. تمامی اطلاعات رد و بدل شده شما با دوستانتان توسط متد پیشرفته رمزنگاری می شود. با کمک این برنامه می توانید گروهی بالغ بر 300 نفر ایجاد کنید و در آن به گفتگو بپردازید. این اپلیکیشن بهترین راه برای همیشه آنلاین و در ارتباط ماندن با دوستان و خانواده می باشد.هر ربات یک کاربر Telegram است که برای منظور خاصی طراحی می شود و عمل می کند. این ربات ها دارای سطحی از هوش مصنوعی نیز هستند که به واسطه آن عملیات خود را انجام می دهند. آنها قادر به هر کاری از جمله آموزش، پخش موسیقی، جستجو، برقراری ارتباط و حتی ارسال دستور هستند.

با وبسایت تلگرام کده در ادامه مطلب همراه باشید

 

 

 

Telegram User increase by BOTER-اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER-جدیدترین ترفندهای تلگرام-اموزش کامل ساختن ربات تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی-رباط

 

Telegram User increase by BOTER-اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER-جدیدترین ترفندهای تلگرام-اموزش کامل ساختن ربات تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی-رباط

 

Telegram User increase by BOTER-اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER-جدیدترین ترفندهای تلگرام-اموزش کامل ساختن ربات تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی-رباط

 

Telegram User increase by BOTER-اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER-جدیدترین ترفندهای تلگرام-اموزش کامل ساختن ربات تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی-رباط

 

ربات خود را بسازید

به این منظور شما به یک ربات که با Paquebot ساخته شده است نیاز دارید که آموزشی کامل در این باره در ای پی فا قرار گرفته و می توانید بهره ببرید.

آموزش ساخت ربات تلگرام بدون سرور و برنامه نویسی با Zapier و Paquebot

ساخت ربات تلگرام برای پاسخ به کاربران بدون نیاز به کدنویسی

 

البته می توانید از بوتر برای رباتی که خودتان ساخته اید نیز بهره ببرید, اما ما در این مقاله این آموزش را توضیح نمی دهیم. اگر هم از یک پلتفرم دیگر استفاده می کنید می توانید با طراح خود برای پیاده سازی آن صحبت کنید اما توصیه می کنیم که از Paquebot استفاده کنید چرا که در آن تقریبا همه چیز به طور خودکار اجرا می شود.

نصب boter بر Paquebot

ربات خود را در تلگرام باز کنید. سپس عبارت boter/ را تایپ نمایید. هم اکنون تمام مشترکین شما بین  ربات و boter هماهنگ می شود و حساب شما نیز به آن متصل است البته اگر مستقیم به وب سایت وصل باشید شما به طور مستقیم ربات خود را می بینید.

get-more-subscribers-on-paquebot-with-boter-Telegram User increase by BOTER-اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER-جدیدترین ترفندهای تلگرام-اموزش کامل ساختن ربات تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی-رباطاتصال به boter

اگر بر روی لینک داده شده کلیک نمایید لینکی برای شما نمایش داده خواهد شد که به وسیله آن به Boter.me متصل می شوید. در BoterMeBot بر روی گزینه start کلیک نمایید, سپس بر روی دکمه connection  کلیک نمایید تا به رابط تحت وب برسید.

اگر شما از محل دیگری به این صفحه می رسید، بر روی دکمه ای که در صفحه اصلی boter.me وجود دارد، کلیک کنید.

اولین امتیاز خود را دریافت نمایید

بنابراین طریقه کار این گونه خواهد بود که شما ربات دیگران را تبلیغ می کنید و آن ها نیز این کار را برای شما انجام می دهند. boter به صورت دقیقی پیام های ارسالی شما را بررسی می کند و اگر پیام ها به درستی ارسال شده باشند، امتیازات به شما تعلق خواهد گرفت.

بنابراین وقتی ربات شما به ۲۰ نفر ارسال شود هر یک از آنها به بیست نفر دیگر ربات شما را ارسال می نمایند و ربات شما بهبود می یابد?


1) Select a promotion 2) Share it to your users 3) Breakbot promotes “Designers Tools”

مطابق عکس بالا یکی از موضوعات که گمان می کنید برای مخاطبانتان جذاب است را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه promotion ? کلیک نمایید، سپس ربات خود را انتخاب کنید و بر روی ارسال کلیک نمایید.

تعدادی از مردم (بستگی به مخاطبان و امتیاز ربات شما) این مطلب را دریافت می کنند و به ازای هر دریافت یک امتیاز به ربات شما داده می شود.

استفاده از امتیازات (ربات خود را گسترش دهید)

حالا که امتیاز جمع کرده اید (من ۲۵ امتیاز گرفته ام) زمان گسترش رباتتان فرا رسیده است. برا این کار در لیست ربات ها (آیکون paper plane)  گزینه Breakbot را انتخاب نمایید.حالا برای من یک فرم می آید که به من اجازه می دهد تا از ربات های دیگر برای گسترش ربات خودم استفاده نمایم.

اکنون، من یک متن بدون لینک می نویسم چرا که لینک به طور خودکار به آن اضافه خواهد شد و توسط آن لینک دیگران با من ارتباط خواهند گرفت.

get-more-subscribers-on-paquebot-with-boter-Telegram User increase by BOTER-اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER-جدیدترین ترفندهای تلگرام-اموزش کامل ساختن ربات تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی-رباط


در ادامه شما می توانید لینک مورد نظرتان را در زیر متن اضافه نمایید تا این لینک در متن شما ثبت و به دریافت کنندگان این مطلب نشان داده شود.

یک نکته در مورد امتیازات: سعی کنید، همیشه برای منتشر شدن مطالبتان از محدودیت های کمتری استفاده نمایید تا در ربات های بیشتری مطالب شما پخش شود اما اگر برایتان مهم نیست، می توانید این کار را نکنید.

در کل توصیه من این است که محدودیت های مختلف را امتحان کنید تا به بهترین آنها دست پیدا نمایید.

در حال حاضر ربات من برای دیگران قابل مشاهده خواهد بود و مدیران می توانند برای سایر ربات ها مطالب خود را ارسال نمایند. در واقع من می توانم به ۲۵ ربات ارسال کنم چرا که ۲۵ امتیاز به دست آورده ام.get-more-subscribers-on-paquebot-with-boter-06-Telegram User increase by BOTER-اموزش افزایش مخاطبان تلگرام به وسیله BOTER-جدیدترین ترفندهای تلگرام-اموزش کامل ساختن ربات تلگرام بدون نیاز به برنامه نویسی-رباطالبته اگر امتیاز بیشتری به دست آورم می توانم به ربات های بیشتری ارسال نمایم. شما می توانید برای یک ربات چندین بار تبلیغ کنید و برای این کار، محدودیت امتیازات تفاوتی نمی کند.

بهتر است برای ربات خود انواع مختلفی از نوشته هایی را قرار دهید که مرتبط با حیطه فعالیت آن است: خنده دار ، رسمی یا …

مطمئنا انتخاب یک متن خوب ساده نخواهد بود اما در این مورد چند توصیه به شما می کنیم.

اول باید بدانید که مخاطب شما یک انسان است نه ربات به عنوان مثال:

1- جمله ” لطفا ربات من را بین مخاطبانتان منتشر کنید” اصلا مناسب نیست و شعار” ربات جدید را امتحان کن ” به نظر مناسب می آید.
2-هم چنین مردم باید بدانند ربات در مورد چه موضوعی است. مثلا ” ربات جدید را امتحان کن ” خوب است اما جمله ” این ربات هر روز عکس های ماشین برایتان ارسال می کند ” بهتر از آن است.
3- در واقع کاربران باید یک دلیل خوب برای باز کردن رباتتان داشته باشند. به عنوان مثال به جای جمله ” این ربات هر روز عکس های ماشین برایتان می فرستد ” بهتر است بگویید  ” برندهای جدید ماشین را کشف کنید ”
4- شما می توانید بعضی از کلمات را بزرگتر کنید تا چشمان مخاطب جذب نوشته شما شود. برای مثال می توانید از شکلک های ? ، ✔ یا دیگر آیکون ها استفاده کنید. البته مطمئنا خود شما می توانید راه های مختلف را امتحان کنید تا بفهمید کدام یک برای جذب مخاطب بهتر است.

وضعیت امنیتی ربات ها در یک کلام

اگر مکانیزم Privacy Mode غیر فعال شده باشد، خواندن همه پیام ها به وسیله ربات به معنی جاسوسی نیست. در واقع حتی در این حالت، ربات از همه پیام های شما سر درنمی آورد و تنها پیام هایی که برای ربات تعریف شده و معنی دار باشد، پردازش می شوند. در نتیجه حتی خارج از Privacy Mode نیز یک ربات توان جاسوسی چندانی به خودی خود ندارد.

مسأله بعدی اینکه ربات می تواند پیام های خصوصی را جمع آوری کرده و عملا در اختیار طراح گذارد. این موضوع نیز منتفی است. به چند دلیل؛ دلیل اول همان موردی است که در مورد محدودیت حافظه ربات ها ذکر شد. تمامی پیام هایی که پردازش شوند، بعد از مدتی از حافظه Cloud در سرور پاک خواهند شد و تلگرام این گونه ادعا می کند که این پیام ها هرگز در سرور نمی ماند.

دلیل دوم آنکه عملا حتی در صورت جمع آوری اطلاعاتی نظیر پیام ها و شماره تلفن ها، طراح ربات دسترسی مستقیم به آنها ندارد و همه این اطلاعات از طریق پروتکل رمزنگاری شده تلگرام به سرور واسطه منتقل و در آنجا پردازش و ذخیره می شوند.

یک نکته نهایی در مورد تلگرام

شاید این همه خیال شما را از بابت ربات ها راحت کند و شایعه جاسوسی ربات ها را پایان دهد؛ اما در پایان بگذارید نکته ای را در رابطه با امنیت نرم افزار تلگرام به شکل کلی با شما در میان بگذاریم.

گفته می شود تلگرام یکی از امن ترین نرم افزارهای پیام رسان است و طراحان روسی – آلمانی آن برای هک این نرم افزار جایزه ای ۳۰۰ هزار دلاری تعیین کرده اند. این موضوع تا حد زیادی صحت دارد و نرم افزار پیام رسان تلگرام مکانیزم های امنیتی خوبی دارد.

اما امنیت این نرم افزار نیز صد در صد نیست و حملات از نوع Man In the Middle قادر به کشف رمز و سرقت تمامی ارتباطات تلگرام خواهد بود.

ضمن آنکه رمزنگاری End To End تنها در حالت Secure Chat وجود دارد و پیام رسانی در حالت عادی به شکل پیش فرض این قابلیت را ندارد. در واقع تلگرام در حالت عادی تفاوت زیادی با یک نرم افزار پیام رسان معمولی ندارد مگر آنکه از قابلیت Secure Chat آن بهره گرفته شود.

توصیه آخر اینکه هیچ گاه از امنیت خود در فضای اینترنت و ارتباطات به شکل صد در صد مطمئن نباشید.

منتظر نظرات زیبای شما هستیم

به کانال تلگرام پارسی جو بپیوندید

 کانال تلگرام پارسی جو parsijo@

 

دسته بندي: ترفند و آموزش,تلگرام,
مطالب مرتبط :

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی

مطالب تصادفي

مطالب پربازديد